SPE - The Forums
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

karaoke.....cred,nusht sigur daca se scrie asa:)

+2
ligia
bianca
6 participanți

In jos

karaoke.....cred,nusht sigur daca se scrie asa:) Empty karaoke.....cred,nusht sigur daca se scrie asa:)

Mesaj Scris de bianca Lun Noi 10, 2008 6:09 pm

ce faceti miercuri seara?am o propunere:mergem sa ne etalam capacitatile artistice,sau in cazul meu,sa spargem geamurile localului-coyote cafe? Very Happy dac anu v-ati prins sa cantam cheers astept doritori. karaoke.....cred,nusht sigur daca se scrie asa:) 713209

bianca
junior member
junior member

Mesaje : 15
Data de înscriere : 19/10/2008
Varsta : 34
Localizare : targoviste/bucuresti

Sus In jos

karaoke.....cred,nusht sigur daca se scrie asa:) Empty Re: karaoke.....cred,nusht sigur daca se scrie asa:)

Mesaj Scris de ligia Lun Noi 10, 2008 9:08 pm

eu nu ma bag la cantat ca sparg timpanele ... No karaoke.....cred,nusht sigur daca se scrie asa:) 205335

ligia
junior member
junior member

Mesaje : 27
Data de înscriere : 17/10/2008
Varsta : 35
Localizare : Hell

Sus In jos

karaoke.....cred,nusht sigur daca se scrie asa:) Empty Re: karaoke.....cred,nusht sigur daca se scrie asa:)

Mesaj Scris de Cristi 3 SupeR Lun Noi 10, 2008 11:31 pm

hai ligiaaaaaaaaaaaaaa te rugaaaam Very Happy o sa cantam in cor ca sa te ajutam Smile) I love you
eu as vrea sa mergem; dar asa mai multi Very Happy

nici eu n`am o voce super, asa ca ne ducem sa cantam la misto Very Happy ceva din folclorul romanesc precum biugi mafia, ozone, giastin timbarleic sau chiar Smaili. Very Happy
Cristi 3 SupeR
Cristi 3 SupeR
Moderator
Moderator

Mesaje : 65
Data de înscriere : 17/10/2008
Localizare : Giurgiu/Bucuresti

Sus In jos

karaoke.....cred,nusht sigur daca se scrie asa:) Empty Re: karaoke.....cred,nusht sigur daca se scrie asa:)

Mesaj Scris de NightFly Lun Noi 10, 2008 11:49 pm

Suna bine! Dar din pacate Miercuri its out of question...am prezentarea Joi...and "I wont miss it...whatsoever!"
Sorry! Next time(maybe)! No


Ultima editare efectuata de catre NightFly in Joi Noi 13, 2008 9:11 pm, editata de 1 ori
NightFly
NightFly
SPEforum addicted
SPEforum addicted

Mesaje : 56
Data de înscriere : 18/10/2008
Varsta : 39
Localizare : Targoviste/Bucuresti

http://www.clubcalibra.ro

Sus In jos

karaoke.....cred,nusht sigur daca se scrie asa:) Empty Re: karaoke.....cred,nusht sigur daca se scrie asa:)

Mesaj Scris de bianca Mar Noi 11, 2008 9:09 am

poi cristi..asta era ideea,sa mergem mai multi Razz daia am pus ideea p forum lol! dar daca nu se poate acu...cred ca e si sapt viitoare Cool dar tot tre sa mergem o data.... karaoke.....cred,nusht sigur daca se scrie asa:) 713209 karaoke.....cred,nusht sigur daca se scrie asa:) 713209 a,si fetele au intrarea gratis cheers

bianca
junior member
junior member

Mesaje : 15
Data de înscriere : 19/10/2008
Varsta : 34
Localizare : targoviste/bucuresti

Sus In jos

karaoke.....cred,nusht sigur daca se scrie asa:) Empty Re: karaoke.....cred,nusht sigur daca se scrie asa:)

Mesaj Scris de NightFly Mar Noi 11, 2008 9:23 am

Saptamana viitoare ma bag! Promit!!!
Wink
NightFly
NightFly
SPEforum addicted
SPEforum addicted

Mesaje : 56
Data de înscriere : 18/10/2008
Varsta : 39
Localizare : Targoviste/Bucuresti

http://www.clubcalibra.ro

Sus In jos

karaoke.....cred,nusht sigur daca se scrie asa:) Empty Re: karaoke.....cred,nusht sigur daca se scrie asa:)

Mesaj Scris de roddick Mar Noi 11, 2008 10:30 am

eu vin sigur suta la suta...doar sa ma sunati sa'mi ziceti ora si cand ne intalnim...e foarte important sa fim mai multi ca e double fun:X..astept vesti pups
roddick
roddick
junior member
junior member

Mesaje : 28
Data de înscriere : 18/10/2008
Varsta : 35

Sus In jos

karaoke.....cred,nusht sigur daca se scrie asa:) Empty Re: karaoke.....cred,nusht sigur daca se scrie asa:)

Mesaj Scris de Xall Mar Noi 11, 2008 1:43 pm

Ani de liceu Rolling Eyes
Xall
Xall
junior member
junior member

Mesaje : 26
Data de înscriere : 10/10/2008
Localizare : Ether

Sus In jos

karaoke.....cred,nusht sigur daca se scrie asa:) Empty Re: karaoke.....cred,nusht sigur daca se scrie asa:)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum