SPE - The Forums
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Balul Bobocilor...mai pe romaneste: "The Prom"!!!

+3
Dragosh
Cristi 3 SupeR
NightFly
7 participanți

In jos

Balul Bobocilor...mai pe romaneste: "The Prom"!!! Empty Balul Bobocilor...mai pe romaneste: "The Prom"!!!

Mesaj Scris de NightFly Dum Oct 19, 2008 9:41 am

Sper ca sunteti cu totii de acord ca se incadreaza in topic-ul "Evenimente"...daca nu rog admistratorul sa stearga thread-ul si sa-l mute unde crede de cuviinta!!
In ceea ce ma priveste, va las pe voi sa decideti data...pentru mine e bine oricand!!!
P.S. Nu va certati!!! Evil or Very Mad
NightFly
NightFly
SPEforum addicted
SPEforum addicted

Mesaje : 56
Data de înscriere : 18/10/2008
Varsta : 39
Localizare : Targoviste/Bucuresti

http://www.clubcalibra.ro

Sus In jos

Balul Bobocilor...mai pe romaneste: "The Prom"!!! Empty Re: Balul Bobocilor...mai pe romaneste: "The Prom"!!!

Mesaj Scris de Cristi 3 SupeR Dum Oct 19, 2008 10:40 am

mi`e indiferent cand
eu as veni oricand chiar si in perioada partialelor(am vazut ca multi considera asta o problema)
dar... sa zicem 30 noiembrie .... ca sa fim asa ametiti bine de Ziua Nationala a RRomaniei tongue
Cristi 3 SupeR
Cristi 3 SupeR
Moderator
Moderator

Mesaje : 65
Data de înscriere : 17/10/2008
Localizare : Giurgiu/Bucuresti

Sus In jos

Balul Bobocilor...mai pe romaneste: "The Prom"!!! Empty Re: Balul Bobocilor...mai pe romaneste: "The Prom"!!!

Mesaj Scris de NightFly Dum Oct 19, 2008 10:51 am

Laughing Bun argument...
NightFly
NightFly
SPEforum addicted
SPEforum addicted

Mesaje : 56
Data de înscriere : 18/10/2008
Varsta : 39
Localizare : Targoviste/Bucuresti

http://www.clubcalibra.ro

Sus In jos

Balul Bobocilor...mai pe romaneste: "The Prom"!!! Empty Re: Balul Bobocilor...mai pe romaneste: "The Prom"!!!

Mesaj Scris de Dragosh Dum Oct 19, 2008 11:32 am

pai cand avem examene? Question
Dragosh
Dragosh
Mare si Puternic
Mare si Puternic

Mesaje : 36
Data de înscriere : 10/10/2008
Varsta : 34

https://speforum.forumgratuit.ro

Sus In jos

Balul Bobocilor...mai pe romaneste: "The Prom"!!! Empty Re: Balul Bobocilor...mai pe romaneste: "The Prom"!!!

Mesaj Scris de Cristi 3 SupeR Dum Oct 19, 2008 12:48 pm

din cate am inteles pe la mijlocul lui noiembrie
Cristi 3 SupeR
Cristi 3 SupeR
Moderator
Moderator

Mesaje : 65
Data de înscriere : 17/10/2008
Localizare : Giurgiu/Bucuresti

Sus In jos

Balul Bobocilor...mai pe romaneste: "The Prom"!!! Empty Re: Balul Bobocilor...mai pe romaneste: "The Prom"!!!

Mesaj Scris de >elisse< Dum Oct 19, 2008 1:04 pm

cred ca majoritatea examenelor o sa inceapa dupa 15 noiembrie, pe 20 avem la petrescu si marton, eu sunt de acord cu cristi.nu stiu cand cade 1, dar e bine asa. banuiesc ca nu depinde doar de noi, deci propun sa hotaram o data si sa ne zica dominique- in caz ca vrea ea sa se ocupe de asta- daca orgamnizatorii or sa puna balul dupa cum vrem noi :-"
>elisse<
>elisse<
junior member
junior member

Mesaje : 13
Data de înscriere : 10/10/2008
Varsta : 35
Localizare : Neamt

http://www.elisile.wordpress.com

Sus In jos

Balul Bobocilor...mai pe romaneste: "The Prom"!!! Empty Re: Balul Bobocilor...mai pe romaneste: "The Prom"!!!

Mesaj Scris de Cristi 3 SupeR Dum Oct 19, 2008 1:15 pm

pai noi o sa cam fim o minoritate
aia de la romana sunt cam de 2 ori mai multi deci votul lor o sa conteze mai mult(depinde cum au ei examenele). F**K DEMOCRACY!
PS: hmmm... acuma m`am gandit... facem balul si cu aia de la romana si franceza nu?
Cristi 3 SupeR
Cristi 3 SupeR
Moderator
Moderator

Mesaje : 65
Data de înscriere : 17/10/2008
Localizare : Giurgiu/Bucuresti

Sus In jos

Balul Bobocilor...mai pe romaneste: "The Prom"!!! Empty Re: Balul Bobocilor...mai pe romaneste: "The Prom"!!!

Mesaj Scris de roddick Dum Oct 19, 2008 3:43 pm

fratilor balul e pe 27 e cel mai bine...e dupa partiale nu e nici in decembrie ca sa ajungem in anu3 ptr balul bobocilor...asa e super pe 27..stiu pe cineva care organizeaza balul un prieten super bun care e in anul 2 la spr. e pe 27 in max..la cine ma inscriu ptr miss? Twisted Evil
roddick
roddick
junior member
junior member

Mesaje : 28
Data de înscriere : 18/10/2008
Varsta : 35

Sus In jos

Balul Bobocilor...mai pe romaneste: "The Prom"!!! Empty Re: Balul Bobocilor...mai pe romaneste: "The Prom"!!!

Mesaj Scris de sisi Dum Oct 19, 2008 3:46 pm

parca tipa aia zicea k o sa fie in The Gate...acum e in Max?
sisi
sisi
spammer
spammer

Mesaje : 4
Data de înscriere : 18/10/2008
Varsta : 34

Sus In jos

Balul Bobocilor...mai pe romaneste: "The Prom"!!! Empty Re: Balul Bobocilor...mai pe romaneste: "The Prom"!!!

Mesaj Scris de roddick Dum Oct 19, 2008 4:06 pm

nuj ce sa zic...mie asa mi'a zis juan...prietenul ala al meu de la spr...si a zis ca a avut sedinta vineri..si el se ocupa in principiu..si s'a stabilit...acu nuj..mai vedem...stiti cine se inscrie la miss de la noi? Very Happy
roddick
roddick
junior member
junior member

Mesaje : 28
Data de înscriere : 18/10/2008
Varsta : 35

Sus In jos

Balul Bobocilor...mai pe romaneste: "The Prom"!!! Empty Re: Balul Bobocilor...mai pe romaneste: "The Prom"!!!

Mesaj Scris de Cristi 3 SupeR Dum Oct 19, 2008 4:46 pm

uratelor Razz vreti la miss? n`aveti nicio sansa ca o aducem pe PiSi Balul Bobocilor...mai pe romaneste: "The Prom"!!! 927331)))))))))))))))))))))))))))
aveti votu` meu Balul Bobocilor...mai pe romaneste: "The Prom"!!! 713209
Cristi 3 SupeR
Cristi 3 SupeR
Moderator
Moderator

Mesaje : 65
Data de înscriere : 17/10/2008
Localizare : Giurgiu/Bucuresti

Sus In jos

Balul Bobocilor...mai pe romaneste: "The Prom"!!! Empty Re: Balul Bobocilor...mai pe romaneste: "The Prom"!!!

Mesaj Scris de Dragosh Dum Oct 19, 2008 5:26 pm

pai hai si noi la mister.eu trebuie sa ma pun pe slabit Balul Bobocilor...mai pe romaneste: "The Prom"!!! 927331

In perioada 20- 24 octombrie au loc inscrierile pentru concursul de Miss si Mister a BALULUI BOBOCILOR a facultatii de Stiinte Politice, organizat de Asociatia Studentilor in Stiinte Politice!!
Preselectia va avea loc, Sambata, 25 octombrie, ora 12 in sala Schuman a facultatii, castigatorii finali fiind desemnati in cadrul petrecerii din Club MAXX de pe 27 Noiembrie 2008 !

Pentru inscrieri:
Rentea Alexandra- rentea.alexandra@..., 0744 23 88 15
Olteanu Lavinia- funny_hideaway@..., 0722717172

am luat astea de pe grup.
Dragosh
Dragosh
Mare si Puternic
Mare si Puternic

Mesaje : 36
Data de înscriere : 10/10/2008
Varsta : 34

https://speforum.forumgratuit.ro

Sus In jos

Balul Bobocilor...mai pe romaneste: "The Prom"!!! Empty Re: Balul Bobocilor...mai pe romaneste: "The Prom"!!!

Mesaj Scris de Lav Dum Oct 19, 2008 9:42 pm

Multumim mult, Dragosh! Chiar ma gandeam si eu sa postez anuntul aici. El a fost trimis si pe grup, si la voi, si la celelalte sectii din anul 1.

Intr-adevar balul va avea loc pe 27 noiembrie, in club Maxx, asa cum s-a stabilit in urma discutiilor purtate cu ASSPUB si cu agentia care se ocupa de eveniment.

In zilele ce urmeaza vom veni la voi pt a anunta organizarea preselectiei pt concursul de Miss si Mister si vom putea vorbi personal. Ideea e ca, pt a organiza un spectacol frumos, trebuie sa avem si implicarea voastra; asa ca, la aceste preselectii sunt invitati sa participe toti cei care considera ca "au ceva de aratat", fie ca e vorba de aspectul fizic, fie de alte aptitudini.
De aceea, toti cei care doresc sa participe, trebuie sa dea add la cele doua ID-uri din anunt si sa se inscrie. Noi o sa va tinem la curent cu tot ceea ce va mai trebui sa faceti dupa aceea.

In speranta ca v-am trezit interesul, va pup, va urez noapte buna si va astept p mess! d voi depinde k balul sa fie asa cum va doriti!!!
Lav
Lav
spammer
spammer

Mesaje : 1
Data de înscriere : 19/10/2008

Sus In jos

Balul Bobocilor...mai pe romaneste: "The Prom"!!! Empty Re: Balul Bobocilor...mai pe romaneste: "The Prom"!!!

Mesaj Scris de NightFly Mier Oct 29, 2008 10:02 pm

Merge cineva la ambele?? Ganditi-va...doar de doua ori in viata aveti sansa asta... lol!
NightFly
NightFly
SPEforum addicted
SPEforum addicted

Mesaje : 56
Data de înscriere : 18/10/2008
Varsta : 39
Localizare : Targoviste/Bucuresti

http://www.clubcalibra.ro

Sus In jos

Balul Bobocilor...mai pe romaneste: "The Prom"!!! Empty Re: Balul Bobocilor...mai pe romaneste: "The Prom"!!!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum